CPM Cihazı Kiralama

Kimler CPM Cihazı Kiralamalı ?

CPM cihazı genelde diz veya kalça ameliyatı geçirmiş olan hastalarda ilgili hekimin isteği doğrultusunda kullanılır. Her iki ameliyat sonrasında oluşabilecek ağrı, ödem, derin ven trombozu ve kalça dislokasyonu gibi komplikasyonların oluşmasında önleyicidir. CPM kullanımının en büyük faydalarından biri de her iki ameliyat sonrası oluşabilecek hareket kısıtlılıklarını gidermede büyük faydalar sağlamasıdır.

Tüm kalça ve diz ameliyatları sonrası fizik tedavi ve rehabilitasyonda CPM cihazı kullanımı ile hızlı ilerleme kaydedilebilir ve kullanımı kolay olduğundan fizyoterapiste ihtiyaç duymadan sürekli rahat fizik tedavi imkanı sağlar. Hastanede rehabilitasyon amaçlı kalış süresini kısaltır.

Konforlu ve kolay kullanılabilir CPM cihazı​

Ankara Medikal olarak hastalarımızın sunduğumuz CPM Cihazı düzenli kullanıldığında oldukça etkin ve fonksiyonel bir cihazdır. Özel tasarımı sayesinde diz eklemindeki bütün açısal dereceler için uygun bir çalışma şekli sağlamaktadır. Benzersiz Programlama özellikleri ile birçok kolaylığı ve konforu hastamızın hizmetine sunmaktadır.

CPM cihazını evinize veya bulunduğunuz hastaneye kadar getirip hastanıza bağlayıp, gerekli kullanıcı eğitimini biz veriyoruz. Cihaz ile işiniz bittikten sonra da biz gelip cihazı sizden teslim alıyoruz.

Günlük-Haftalık-Aylık olarak günlük bedel üzerinden kiralanabilmektedir. Lütfen daha detaylı bilgi ve cihaz kiralama için operatörlerimizle iletişime geçiniz.

CPM cihazı talep edildikten sonra uzman ekiplerimizce evinize getirip kurulumunu yapıyoruz.

Diz ve bacak CPM cihazlarının kullanım süreleri doktorunuzun öneri ve tavsiyesiyle belirlenmelidir.

Cihaz kullanım süresi dolmadan bir gün önce bizi arayarak haber verdiğinizde, ekibimiz size zahmet vermeden evinize gelip cihazı teslim alacaktır.

Cihazlarımız Amerikan Chattanooga markası Optiflex 3 modelidir. -10 derece geri bükülme (extansion) ve +120 derece yukarı bükülme (flexion) yapmaktadır.

Uzman ekibimiz evinize ulaştığında kullanımı basit olan Optiflex 3 Cpm cihazı nasıl kullanıldığına dair eğitim verecektir.

CPM cihazını kiraladığınız süre boyunca cihazla ilgili aklınıza takılan her türlü soru için 7 gün 24 saat telefon ile destek veriyoruz.

CPM cihazları (Devamlı Pasif Hareket makineleri) travma, yumuşak doku yada eklem cerrahisi sonrasında iyileşme sürecinin, rehabilitasyonun ilk zamanlarında oldukça sık kullanılır.

CPM cihazları, hareket kısıtı olan problemli eklemi kontrollü eklem hareket açıklığı özelliği sayesinde sürekli ve tekrarlı  hareket ettirir.

Düzenli tedavi seanslarıyla ağrıları azaltıp hareket kısıtlamalarını ortadan kaldırırken iyileşme süresini de azaltır.

Kalça ve diz ameliyatları sonrasında kullanılan etkili bir fizik tedavi cihazıdır CPM.

Kiralık CPM Cihazı Fiyatları

Continuous Passive Motion, Türkçeye sürekli (devamlı) pasif hareket cihazı yada makinesi olarak çevirebileceğimiz CPM cihazının fiyatları günlük kira üzerinden belirlenir.

CPM cihazı fiyatı belirlenirken, doktorunuzun tavsiye ettiği süre boyunca günlük bedel üzerinden fiyatlandırılır. Günlük, haftalık ve aylık kiralanabilir.  Fiyatlar hakkında, CPM cihazının kullanımı ve kiralama sürecinin detayları hakkında bizi arayarak uzman ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim