Hasta Karyolası Kiralama

Hasta Yatağı Nasıl Kiralanır? Nelere Dikkat Edilir?

Hasta yatağı kiralama fiyatlarından bahsediyoruz da nasıl ve nerelerden temin edilir bu konu hakkında bilginiz var mı peki?

En kaliteli hasta yataklarını evinize en yakın medikal şirketinden temin edebilirsiniz demek isterdik ancak durum elbette ki böyle değil tahmin edersiniz. Hasta yatakları yatalak hastaların uzun veya kısa vadeli kullanımları için üretildiklerinden hastanın ihtiyaç durumuna göre doğru bir tercih yapılmalıdır. Bunların seçimlerini de uzman kişiler ile yapılacak istişareler doğrultusunda gerçekleştirmek en doğru karar olacaktır. Dolayısıyla bu işi sadece ticarete döken firmalardan değil öncelikle hasta yatağını kullanacak olan hastanın durumunu göz önünde bulunduran ve onların konforunu dikkate alan firmalardan alınacak bilgiler ışığında yapmak gerekmektedir.

Örneğin; bir firma sırf ürün satılsın diye müşterinin gözüne hoş gösterebilir. En kalitesiz malzemeyi bile gayet kullanışlı olduğu konusunda ikna edebilir. Ancak ne var ki hastalar bu yatakları kullandıkları esnada rahatsız olacak ya da hasta yatağının olası bir kaza anında kırılmasına dolayısıyla geri dönüşü olmayan sıkıntılara sebebiyet verecektir. İşte bu tarz olaylara sebebiyet vermemek adına işini şansa bırakmayıp kiralanmak istenen hasta yatağı hakkında önceden uzman kişilerden bilgi sahibi olmak en doğrusudur.

Hasta Yatağı Kiralarken:

  • Yatağı kullanacak olan hastanın yaş grubu, vücut ağırlığı gibi etkenler göz önünde bulundurularak uygun bir tercih yapılmalıdır. Zira hasta uzun vadede bu yatakları kullanacağından her açıdan rahat etmelidir.
  • Hasta yataklarındaki kılıfların su geçirmeyen, kir tutmayan, kolayca yıpranmayan kumaşlardan üretilmesi gerekmektedir. Çünkü yatan hastanın idrar kaçırma gibi sağlık sorunları ile mücadele ettiği zamanlarda bir de yatağın kalitesizliği sebebiyle sıkıntıya düşmemesi hastanın da hasta bakıcının da yararına olacaktır.
  • Hasta yatağı kiralamada kullanışlı olması kadar elbette ki hasta yatağı kiralama fiyatları da çok önemlidir. Zira, ülkemizde ne yazık ki şartlar her hasta ya da hasta yakını için eşit oluyor takdir edersiniz ki dolayısıyla hem kaliteli hem de cebinizi yakmayan hasta yatağı kiralama ya da satın alma konusunda önceden bir ön araştırma yapmanız gerekebilir.

Yukarıda da açıkça izah ettiğimiz gibi firmamız, sizler için en kaliteli ve uygun fiyat aralıklarındaki hasta yataklarını satış noktalarında hizmetinize sunmuş bulunmakta olup, aynı zamanda ödemede kolaylıkta sağlamayı garanti etmektedir. Hasta yatağı kiralama fiyatları konusunda daha ayrıntılı bilgi almak isteyenleri firmamızda ağırlamaktan büyük keyif duyarız.

Hastanın yattığı yatak olabildiği kadar rahat olmalıdır. Bu da hasta yatağının kalitesiyle alakalı bir durumdur. Hasta yatakları hastalar için büyük önem taşımaktadırlar. Özellikle vücutta kırık, çıkık gibi vücudun hareket yerleriyle ilgili ciddi problemler yaşamış hastaların en rahat yataklarda yatmaları gerekir ki herhangi başka bir hastalığa ya da rahatsızlığa sebep olmasın. Hasta yatakları büyük özen gösterilerek hazırlanmaktadır. Hasta yatakları ile normal yataklar arasından fark bulunmaktadır. Hasta yatakları hastaya göre ayarlanabilmektedir. Hastanın isteğine bağlı olarak ya da o anda gereken ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir. Yüksekliği değiştirilebilir. Hasta yatakta yemek yerken ona uygun ayarlanır, muayene için daha farklı bir duruma getirilir. Tamamen hasta düşünülerek tasarlanmış yataklardır.

Ankara’da hasta yatağı satış ve kiralama yaptığımız ilçeler:

Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle

Uzun süreli yatış zorunluluğu bulunan hastalar için mutlaka konforlu bir yatak gerekmektedir. Yatakta uzun süreli yatış sonrasında oluşabilen kan basıncı problemleri ve yatak yaralarının sebebi hastanın hastalar için “özel üretilen yataklarda” yatmamasıdır. Bu nedenle, uzun süreli yatış yapacak tüm hastaların “uzun süreli yatış yapması beklenilen” hasta yataklarını tercih etmeleri gerekmektedir. Bu yatakların özelliği normal kısa süreli yatış yapacak hastalar ile bir olmayıp çok daha farklı teknolojiler ve tasarımlar içermektedir. Hasta Yatağı Ankara bölgesinde de satış ve kiralama yapan hasta yatağı ve aksesuarları firmamız Ankara Medikal, sizlerin tüm hasta yatağı arayışlarına en iyi cevap verebilecek bir firmadır. Siz de hasta yatağı ve aksesuar ihtiyaçlarınız için Hasta Yatağı Ankara firmamız Ankara Medikale güvenebilir, ürünlerinizi seçerek kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Hastalar için özel olarak üretilen hasta yatakları, hastanın konforunu sağlamak ve mevcut rahatsızlıklarının olası tehlikelerini elimine etmek için satılmaktadır. Hastaya birçok avantaj sağlayan bu hasta yatakları ayrıca hastaya bakan kişiler için de oldukça pratik bakım şansı sunmaktadır. Yoğun bakımlarda ve diğer kurum/ kuruluşlarda sıkça görülen hasta yataklarının birçoğu Ankara Medikal tarafından ithal ve ihraç edilmiş ürünlerdir.

Ankara’nın her ilçesine ve bölgesine hizmet veren Ankara Medikal, Hasta Yatağı Ankara arz taleplerini karşılamakta Türkiye’nin en iyi hasta yatak firması olarak bilinmektedir. Siz de Ankara bölgesinde iseniz Ankara Medikal ’den gönül rahatlığıyla hasta yatağı satın alabilir ve kısa sürede hastalarınızı konforlu bir yatağa kavuşturabilirsiniz.

Hasta yatağı fiyatları konusunda da birçok avantajlı fiyat sunan Ankara Medikal ‘de “ister hasta yatağı satın al ister kirala” anlayışı da bulunmaktadır.

Kısa ya da Uzun Süreli Yatışlar için En İyi Yataklar Ankara Medikal ‘de!

Hasta yatakları çeşitleriyle bilinen Ankara Medikal ‘de her bütçeye yönelik ürün bulunmakla birlikte kullanım süresine göre de hasta yatağı bulunmaktadır. Örneğin, ameliyat sonrası 1-4 ay arasında yatması planlanan hastanız için hasta yatağı almanız gerektiğinde Ankara Medikal ‘den hasta yatağı kiralaması yapabilir ve böylece bütçenizden tasarruf edebilirsiniz. Zira, hastanızın yatış süresinin sona ermesinden sonra o hasta yatağı kullanılmayacak bir ürün olacağı için size külfet olacaktır. Ancak, Ankara Medikal ‘in sunmuş olduğu kiralama avantajı ile hem hastanızı konforlu bir dinlenme süreciyle rahat ettirecek hem de bütçenizi gereksiz bir satın alım ile yormayacaksınız.

Hasta Yatağı Ankara Siparişleriniz İçin Bize Ulaşın!

Ankara’da yaşayan ziyaretçilerimiz, hasta yatağı seçeneklerimizi değerlendirdikten sonra ister kiralama isterlerse de satın almayı seçerek, hasta yataklarının siparişlerini kolaylıkla verebilirler. Eğer ki hangi ürünü almalarının daha avantajlı olacaklarına karar veremezler ise 7/24 müşteri temsilcilerimiz hasta yatakları seçimi ve problemleri için daima hizmet vermekten onur duyacaklardır.

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim