Poylin P689 Banyo Tuvalet Sandalyesi
Nisan 15, 2019
Poylin P991 Buggy Travel Çocuk Arabası Mavi
Nisan 15, 2019
Show all

Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi; Banyo tuvalet ve manuel tekerlekli sandalye özelliğini tek bir üründen barındıran ürün modelimizdir. Pratik kullanım ve özelliği sahip olması da bu ürünün başlıca özelliklerindendir. Kullanım alanları iç ve dış alanlar olması da ürünün tercih edilme sebebidir.

Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Özel statik boya sistemi ile korunan bu üründe kullanıcı banyo ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılarken oluşan paslanma problemini çözmektedir. Aynı zamanda poliüretan malzemeden üretilmiş olan oturma yapısıda kolaylıkla silinip temizlenmesini sağlar. Katlanma özelliğide mevcut olan bu ürünü kullanım harici depolayabilir veya taşınabilir. Hareketli kolçaklar sayesinde  hasta transferini kolaylıkla sağlar. İç alan kullanımları için 6 tekerlekli imaal edilmiştir.  İstenildiği zaman arka tekerlekleri bas çıkar sistemi ile çıkartıp ev içi kullanımında daha aktif bir pozisyonda kullanabilirsiniz..

Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Katlanabilir özelliği

Hareketli kolçaklar

Elektrostatik boya sistemi

Güvenli fren sistemi

Çıkartılabilen ayaklıklar

Bas çıkar arka tekerlekler

6 tekerlek özelliği

Poliüretan oturma bölgesi

Klozet

Poylin P618 Banyo Tuvalet Sandalyesi Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim