Poylin G502 Alüminyum Transfer Sandalyesi
Nisan 15, 2019
Poylin P970 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi
Nisan 15, 2019
Show all

Poylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi tercih edilen renkler, ayak kalkar, hareketli kolçaklar, katlanabilir şase ve sırt kırma özelliği ile tamamen çocuk kullanıcıları düşünerek imal edilmiştir.

Poylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi

Bu modelimiz; Şık dizayn edilmiş, ayak kalkar, hareketli kolçaklar, renkli ve dinamik şase dizaynı başlıca özelliklerindendir.

Alışık olduğumuz tekerlekli sandalye modellerimizden farklı olarak biraz eğlence katarak tamamen çocuk psikolojisinin belirlemiş olduğu renkler seçilerek imalatı yapılmış olan

P980 manuel çocuk sandalyesi konfor olarak da çocuklarımızı memnun edebilecek bir modelimizdir. Polietilen kolçaklar ile birlikte kullanıcının konforu üst düzeyde tutulmuş

olup, üzerinde rahatsız olmadan zaman geçirebilmesini sağlanmıştır. Tekerlek çemberleri de alüminyum dan imal edilmiş olması kullanıcının sürüş konforu ön planda tutulmuştur.

Alüminyum ve uzun fren sistemi ile birlikte kullanıcı kendi güvenliğini kolaylıkla sağlayabilmektedir. Aynı zaman da hareketli kolçaklar ile kullanıcımız bu üründe

koltuk, yatak, vb alanlardan kendi başına transferini sağlamaktadır. Sırt kırılma özelliği ise otomobil vb. araçlarda kolaylıkla taşınabilme ve az hacim kaplama için önemli olan özelliklerindendir.

Poylin Medikal kalite ve uygun fiyatı bu ürünle de sizlere sunmaya devam etmektedir.

Poylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Genel Özellikler

Kolay katlanabilir özelliği

Hafif ve taşınabilir özelliği

Sırt kırılma özelliği

Şişme hassasiyetin de silikon dolgu ön ve arka tekerlekler.

Hareketli kolçaklar ( Transfer özelliği )

Ayak kalkar, çıkartılabilir ve ayarlanabilir özellikli.

Yumuşak oturma bölgesi ve polietilen kolçak sistemi.

Korumalı ve renkli boya sistemi.

Çift makas sistemi.

İthal bir üründür.

Poylin P980 Çocuk Tekerlekli Sandalyesi Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim