Poylin P990 Buggy Çocuk Arabası
Nisan 15, 2019
Jetty S200 Multi Fonksiyonel Akülü Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019
Show all

Poylin P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti

Poylin P991, ateş kırmızısı renginde ki Baston Çocuk Pusetimiz, tamamen alüminyum alaşımdan tasarlanmış olup 11 kg ağırlığı ile ultra hafif bir çocuk pusetidir. Basit bir hamle ile enine ve boyuna katlanabilen ürünümüz oldukça az yer kaplar ve sadece bu özellikleri sayesinde bile sizin için tercih sebebi olacaktır. Oturma genişliği 29 cm ile 38 cm arasında 4 ayrı ölçüde kademeli olarak ayarlanabilir olan Poylin P 991 çocuğunuz ile büyüyebilen bir pusettir. Sadece oturma genişliği değil diz – ayak mesafesi 9 cm den 34 cm ye kadar, oturma derinliği ise 28 cm ile 38 cm, sırt açısı 12 ile 26 derece arasında ayarlanabilmektedir. Böylece 65 cm boyunda bir bebek de , 1.40 cm boyunda bir çocuk da ürünümüzden faydalanabilmektedir. Başka bir deyişle , çocuğunuz için aynı ürünü 65 cm’ den 140 cm boya gelinceye kadar kullanma imkanınız olacaktır. Oturma yüksekliği ve açısı da 3 ayrı kademe ile 36 cm den 52 cm ye kadar ayarlanabilmektedir. Dolayısıyla ürünümüz engelli çocuklarımızın sağlığı için çok önemli olan doğru pozisyonlanma açısından size geniş seçenekler sunmaktadır. 50 Kg’a kadar taşıma kapasitesi ile de “büyümekte olan çocuğunuz için uzun süre kullanılabileceği” iddiamızı desteklemektedir. Oturma minderi üzerinde bulunan, istenildiğinde çıkarılabilen abdüksiyon kemerleri hem hareket halinde iken çocuğunuzun bacaklarının kontrolü dışında sarsılmasını engeller hem de özellikle CP (Serebral Palsi) gibi nörolojik rahatsızlıkları olan çocuklarımızın yaşadığı büyük sorunlardan biri olan “Kasılmaları absorbe ederek” yine doğru pozisyonlamaya yardımcı olur. Böylece çocuğunuzun aldığı fizik tedaviyi de güç ve enerji harcamadan günlük hayatta desteklemiş, çocuğunuzun “tedavisine yardımcı” olmuş olursunuz. Ürünümüzün tekerlekleri, spor ayakkabı tabanı gibi dayanıklı ve konfor gerektiren tüketim ürünlerinde kullanılmakta olan EVA maddesinden üretilmiştir. Bu sayede size dolgu teker sağlamlığı ve silikon hassasiyetinde konfor sunmaktadır. 6” ön ve 8” arka tekerler ülkemizin koşullarına uyumludur. Ana gövdeye cırt cırtlarla sabitlenen oturma ve sırt minderleri, yıkanabilir özelliktedir. Böylece uzun zaman kullanabileceğiniz ürünümüzde sizin ve çocuğunuzun hijyeni güvence altında olacaktır. Bunların yanı sıra çıkarılabilen baş desteği, 5 noktalı kafes tipi emniyet kemeri, kolay kullanımlı ayak freni, yağmur ve güneşten koruyan tentesi gibi halk arasında aksesuar sayılan ancak bize göre zorunlu olması gereken tüm yardımcı sistemleri P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti ürünümüz ile birlikte standart olarak sunulmaktadır. Ayrıca ürünümüz uluslararası kalite ve yeterlilik belgesi olan FDA belgesine sahiptir.

Poylin P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti Genel Özellikler

Çıkarılabilen tente
Baş desteği
Çıkarılabilir bacak abdüksiyon kemeri
5 noktalı kafes tipi emniyet kemeri
Arka tekerlek fren sistemi
Alüminyum şase
Ayarlanabilir ve çıkarılabilir ayaklıklar
Katlanabilir gövde yapısı
EVA tekerlekler

Poylin P991 Kırmızı Baston Çocuk Puseti Teknik Özellikleri

Ürün ağırlığı: 11 kg
Oturma yeri genişliği: 29 – 38 cm ( Ayarlanabiklir)
Oturma yeri derinliği: 28 – 38 cm ( Ayarlanabilir)
Oturma yeri yerden yüksekliği: Arka 36 – 38 cm ( Ayarlanabilir)
Ön 48 – 52 cm ( Ayarlanabilir)
Sırt Uzunluğu: 50 cm
Sırt açısı: 12 – 26 derece ( Ayarlanabilir)
Taşıma kapasitesi: 50 kg’a kadar
Diz – Ayak mesafesi: 9 – 34 cm ( Ayarlanabilir)
Ön tekerlekler: 6″
Arka tekerlekler: 8″

Garanti Kapsamı

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce bizim ile iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim