Pediatrik Tekerlekli Sandalye
Ağustos 9, 2018
Tansiyon Hastaları Ramazan’da Ne Yapmalı?
Ağustos 10, 2018
Show all

WOLLEX arkadan çekişli akülü tekerlekli sandalyeler zemin yüzeyi nasıl olursa olsun size uzun süreli konforlu ve dengeli sürüş imkanı sağlar…Yüksek emiş güçlü amortisörler, esnek kontrol mekanizma sistemleri, yüksek manevra yetenekleri ve farklı hızlarda kullanma imkanları ve güçlü motorları ile güvenebileceğiniz en önemli araçlardır…

Yeni enjoycare kolleksiyonumuz, üst sınıf standarlarda dışortamda vakit geçirmenizi ve konforunuzdan taviz vermeden, güvenli olarak seyahat etmenize imkan tanıyacaktır….

Dinamik Suspensiyon

Mükemmel yol tutuşu içim tüm tekerlekler bağımsız olarak hareket eder..Kar, yokuş yukarı çıkışlar, taşlı yollarda kullanmalarda size düz zeminde kullanıyor hissini verecektir.

Elektrikli tilt fonksiyonu ve sırt yatma fonksiyonu

WOLLEX Enjoycare akülü tekerlekli sandalyeleri dışortamda uzun süre vakit geçirmenizi sağlayacak her türlü farklı fonksiyonu birarada bulundurur. Elektrikli tilt fonksiyonu, arkaya yatma fonksiyonu ve ayak desteklerini istenilen açılarda elektrikli olarak ayarlama fonksiyonu sizler için tasarlanmıştır.

Kolay akü değiştirme imkanı

Akülerinizin değiştirilmesi yada bakıma ihtiyacı olduğunda, sandalye üzerinde bekleyerek bu servis imkanın yerine gelmesini sağlayabilirsiniz…Aküleri değiştirmek çok daha kolay…Herşey sizin konforunuz için düşünüldü…

Güçlü Motor Yapısı

450W 24V 2 adet motor ile birlikte dış ortamda birçok noktada kendinizi güvende hissedeceksiniz…Asıl tekerlekli sandalye üzerindeki huzur, sandalyenize olan güvene göre değişir…Ne kadar güveniyorsunuz kullandığınız araca o kadar huzurlu hissedersiniz kendinizi….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim