Poylin P615 Özellikli Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019
Poylin P958 Spastik Çocuk Sandalyesi
Nisan 15, 2019
Show all

Poylin Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, katlanabilir özelliği, sırt kırma özelliği sayesinde daha kullanışlı olup Katlanma özelliği kullanıcının taşırken ve saklarken rahat etmesini sağlar. Kolçakları geriye kaldırılabilir ve yükseltilebilir. Bu sayede her iki taraftanda yan transferleri mümkün olabilmektedir. Arkada geriye düşmeyi engelleyen anti – tipper tekerlekleri mevcuttur. Özel boyası sayesinde darbelere daha dayanıklı. güçlü teknolojik motorları ve 26 amper gel aküsü ile daha hızlı ve daha uzun mesafeler gidebilmektedir.

Poylin P200  Akülü Tekerlekli Sandalye Genel Özellikler:

Poylin Katlanabilir Akülü Tekerlekli Sandalye, katlanabilir özelliği, sırt kırma özelliği sayesinde daha kullanışlı olup Katlanma özelliği kullanıcının taşırken ve saklarken rahat etmesini sağlar. Kolçakları geriye kaldırılabilir ve yükseltilebilir. Bu sayede her iki taraftanda yan transferleri mümkün olabilmektedir. Arkada geriye düşmeyi engelleyen anti – tipper tekerlekleri mevcuttur. Özel boyası sayesinde darbelere daha dayanıklı. güçlü teknolojik motorları ve 26 amper gel aküsü ile daha hızlı ve daha uzun mesafeler gidebilmektedir. Yükseltilebilir ve geriye kaldırılabilir kolçak (sandalyeden başka bir yere transfer açısından çok önemli bir özelliktir) Katlanabilir Sırtlık (sandalyenin katlanabilir olması gerek taşınması esnasında sağladığı pratiklik açısından gerekse kapladığı alanın küçültülmesi bakımından çok önemli bir özelliktir) Anti-Tipper Tekerlekler

Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye Teknik Özellikler:

Maksimum Hız: 7 km/sa
Dönüş Yarı Çapı: 58 cm
Mesafe: 30 km
Motor: DC24V , 200 Watt Mottion Tec.
Kontrol Aygıtı: PG VSI 50A
Şarj CihazıI: 5A (Off-Board)
Akü: 2 adet 26 Amper
Eğim: 12°
Arka Tekerlek: 12-1/2” Silikon PU Dolgu Çelik alaşımlı jant
Ön Tekerlek: 8” (200×50) PU Dolgu
Fren: Elektromanyetik

Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye Garanti Kapsamı:

2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır. Garanti kapsamında meydana gelen arızalarda müşteri ürünü anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığıyla ücretsiz olarak bize (tedarikçi firmaya) gönderir; tedarikçi firma gerekli tamiratı yapar, ücretsiz olarak müşteriye geri gönderir. Bu uygulama sadece bir kez yapılır. Sonraki gönderilerde kargo maliyetleri müşteriye aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim