Poylin P957 Alüminyum Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019
Poylin P200 Akülü Tekerlekli Sandalye
Nisan 15, 2019
Show all

Poylin P615 Banyo Tuvalet Sandalyesi;

Katlanabilir özellikli olan bu sandalye iç ve dış kullanım için dizayn edilmiş bir modeldir.

Ayrıca sırt yatar, ayak kalkar vb. özellikleriyle kullanıcının rahatlığı ön planda tutulmuştur.

Manuel tekerlekli sandalye ve Banyo tuvalet sandalyesi olarak kullanıcının ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Poylin P615 Banyo Tuvalet Sandalyesi

P615 modelimiz banyo tuvalet sandalyesi olup kullanım alanlarında oluşan en ufak problemi dahi çözmeye yönelik düzenlenmiş bir tekerlekli sandalye modelimizdir.

Üründe düşünülmüş olan Pistonlu sırt yatar özelliği sayesinde kullanıcının pozisyon değiştirerek konforunu üst düzeyde tutması. Ayarlanabilir ayak kalkar sayesinde uzun

süreli kullanımlarda ve diyabet, tansiyon, hemipleji, kronik rahatsızlıklar vb hastalıklarda sıkça görmüş olduğumuz ödem gibi sorun teşkil eden problemleri ortadan kaldırır.

Antibakteriyal ve kir tutmayan döşeme sistemi ile birlikte ürün üzerinde mantar ve bakteri olarak bulaşabilecek rahatsızlıkların ortan kalkması.7

Refakatçi fren sistemi dış alan veya iç alan kullanımlarında hastayı yormamak adına tamamen kontrolün refakatçide olmasını sağlamaktadır.

Alüminyum ön çatal sistemi daha güvenli ve dayanıklık için düşünülmüş olup paslanma gibi problemi de ortan kaldırmaktadır. Ayrıca ön çatal sisteminde lastik boyutunun ayarlanabilir olması da hastaya basit olarak bir tilt pozisyonu katmaktadır.

Alüminyum fren sistemi kullanıcının rahatlıkla güvenliğini sağlaması açısından kolaylık gösteren ve dayanıklı bir sistem olarak dizayn edilmiştir.

Alüminyum ayak palet bölgesi ise hem dayanıklılık açısından hem de aracı biraz daha alışmış olduğumuz ağırlıklardan arındırmak için uygulanmıştır.

Kompozit jant sistemi ile suya dayanıklılığı arttırılmış olmasının yanında araca en büyük ağırlığı katan tekerlek bölgesinin de alışmış olduğumuz ağırlıktan arındırılmıştır.

Yemek masasına yanaşabilme özelliği de imalat sırasında düşünülüp ürün dizaynına göre eğimli şase sistemi uygulanmıştır. ayırca 7 den 70 hizmet veren bu üründe ek olarak

portatif yemek masası ve tuvalet ihtiyaçları için lazımlık da ürün üzerinde mevcuttur.

Ürünümüzde genel olarak alüminyum ve hafif malzemeler kullanılıp görünüşün de ağır bir malzeme hissiyatını ortandan kaldırmış bulunmaktayız.

Bu tip ürün dizaynlarını sektördeki geçmişimizden edinmiş olduğumuz bilgilerimize dayanarak imalatında fikir olarak sunup başarı ile benzeri olmayan bu ürünümüzü sizlere sunmaktayız.

Poylin P615 Banyo Tuvalet Sandalyesi

Kolay katlanabilir özelliği

Taşınabilir ve hafif olma özelliği

Pistonlu sistem sırt yatar özelliği

Ayarlanabilir ayak kalkar özelliği

Antibakteriyal ve Kir tutmayan döşeme sistemi

Refakatçi ve hasta fren sistemi

Şişme hassasiyetinde silikon ön ve arka tekerlekler

İlave Antipperler ( Devrilmeyi önleyici güvenlik tekerlekleri )

Paslanmayı önleyici nanoteknolojik, nikelaj boya sistemi

Yemek masası

Poylin P615 Banyo Tuvalet Sandalyesi Garanti Kapsamı

2 Yıl Poylin Medikal Tedarikçi Firması tarafından Yedek Parça ve Ürün Garanti kapsamındadır. Garanti Kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır. Müşteri tarafından gönderilen kargolar anlaşmalı kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır. Başka bir kargo firması ile gönderildiğinde kargo maliyeti müşteriye aittir. Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünlerin kargo gönderimleri müşteriye aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat
1
Merhaba Nasıl Yardımcı Olabilirim